Loading...
Dogzzz Eğitim 2018-04-11T01:18:06+00:00

Dogzzz Eğitim

Her köpeğin eğitime ihtiyacı vardır. Doğru bir eğitim, dostunuzun sağlıklı ilişkiler kurması ve psikolojisi açısından çok önemlidir. Dostunuzun profesyonel eğitimi için sizin için en iyi eğitmenleri buluyoruz. We Love Dogzz’u arayın, sizi en profesyonel eğitimciyle bir araya getirelim.

EĞİTMENLERİMİZ

Savaş Keskin / Anlaşmalı Eğitmen

Kısa Bilgi

Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunu Taekwondo branşında 2. Kademe milli antrenör ve sporcu Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği Ulusal Eğitim Sorumlusu Dobermann Irk Derneği Ulusal Eğitim Sorumlusu ACAT Acil ve Afet dernegi K9 birim egitmeni Köpekli Sporlarda Bh, Schh ve İpo sınavlarında dereceler 2012 yılında ipo 2 sınavında tüm ırklar içinde bu güne kadar alınan en yüksek puanı (99 puan) aldı. (Bu puan halen geçilmiş değil) 2011 Dobermann Dünya Şampiyonası, Macaristan (Show) katılımcısı 2013 Dobermann Dünya Şampiyonası, İtalya (Work) katılımcısı 18 yıldır düzenlenen dünya şampiyonasına ilk defa Türkiye den bir köpek katılmaya hak kazandı. İtaat fazında 45 ülke içinde Dünya 4. oldu Köpeği bu şampiyonaya bu güne kadar katılan en genç köpek ünvanı aldı 2013 WUSV Dünya Alman Çoban Köpekleri Şampiyonası (Show) katılımcısı Kafile Başkanı, Takım kaptanı 2014 Dobermann Dünya Şampiyonası, Slovakya (Work) katılımcısı İtaat fazında Dünya 5. 2015 Dobermann Dunya Sampiyonasi, Isvec (Work) katilimcisi Itaat fazında Dünya 5.,en genç köpek ünvanı rekoru 2013-2014 te oldugu gibi 2015 de yine bizde….

İletişim Bilgileri
Website
http://savaskeskin.com.tr/

Asım Sarıçiftçi / Anlaşmalı Eğitmen

Kısa Bilgi

20.10.1980 yılında doğdu. 1995 yılında bir köpek eğitim merkezinde köpek eğitim mesleğine başladı. 1998 yılında Academy Dog Kennels köpek eğitim merkezinden sertifika aldıktan sonra Bursa Gemlikte göverine askeri veteriner okulu’nda devam etti. 2002 yılından itibaren evinizdeegitim.com projesine başlayarak Türkiye’de ilk olarak evde köpek eğitimine başlayan kişi oldu. Meslek hayatında çok sayıda köpek eğitimine imza atarak tecrübesine tecrübe katmış ve mesleğinin zirvesinde bir köpek eğitmeni olarak kariyerini devam ettirmektedir.

İletişim Bilgileri
Website
http://www.evinizdeegitim.com/

Berker Arslan / Anlaşmalı Eğitmen

Kısa Bilgi

1985 istanbul doğumluyum
Köpeklerle küçük yaşta tanıştım bazı şeyler insan için tutkudur . Köpeklerde benim için öyle bir tutku..  Sokak köpekleri ve sürüleriyle birlikte büyüdüm . Barınaklarda gönüllü çalıştım. . Barınaklardan köpek alıp eğitip sahiplendirmeye başladım daha sonra yurtiçi ve ve yurtdışında farklı eğitim branşları için  seminer, workshop ve eğitimlere katıldım Ve böyle başladı çocuk yaştaki tutkumun iş haline dönüşme hikayesi….
Öğrenmeye denemeye öğretmeye devam ettim  giderek bu işin ciddi bir alt yapısının olduğunu ve en geçerli kuralın doğru iyi gözlem olduğunu keşfettim.  insanları köpekleri davranışlarını ve sahipleriyle beraberkenki davranışlarını gözlemledim.
Sahiplere anlatıp köpeklere birşeyler öğrettim ki ben onlardan daha çok şey öğrendim . Çalıştıkça daha fazla yöntemler buldum her ırk karakter ve yaşa göre uyumlaştırmaya çalıştım . Ev aile köpekleri, davranış sorunları ve rehabilitasyon , sürü yönetimi liderlik,  şehir yaşamında köpek ve insan ilişkisi konularında çalışıyorum. 2007 den beri köpek eğitmenliği yapıyorum. Ve köpek eğitmeni yetiştiriyorum.
Bu iş köpek üzerine olarak gözükse de  insan köpek ilişkisi için iki canlınında psikolojisi  davranış biçimi tepkilerinin kontrolü ve uyum içinde çalışmasıdır bu sürekli değişen ve gelişen bir ilişkidir.

Eğitiminden sorumlu olduğumuz köpekler ve sahipleriyle  Bac Team adı altında  köpeklerimizle ilişkilerimizi geliştirmek için çalışıyoruz . Sosyalizasyon , şehir içi davranışları , diğer canlılarla ilişkileri için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz…..
Uzmanlıkları
-ev aile köpekleri
– davranış sorunları ve rehabilitasyon
– itaat eğitimi