Loading...
Dogzzz SPA 2018-04-11T01:18:06+00:00

Dogzzz SPA

Kuaför

Tıraş konusu We Love Dogzzz’da eğlenceli bir aktivite. Tıraş zamanı geldiyse, geniş ve konforlu odamız hizmetinizde. Dostunuz tıraş olurken, size leziz bir kahve ikram edebiliriz.

Yıkama

Dostunuz banyo deyince saklanıyor mu? Banyo zamanı sizin için zorlu bir süreçse, değişime hazırlanın. Dünyanın en güvenilir ve tercih edilen şampuanlarıyla dostunuza harika ve konforlu bir banyo yaptırmak isterseniz, We Love Dogzzz’u seçin.

Göz/Kulak Temizliği

Dostunuz için göz ve kulak temizliği, beden sağlığı için oldukça önemlidir. Bakterilerden arındırılması gereken bu bölgeler ihmale gelmez. Dostunuzun sağlığı için özenli bir şekilde çalışıyoruz.

Pedikür

Dostunuzun tırnak bakımı en az banyosu ve tıraşı kadar önemli. Bu süreci eğlenceli ve kısa tutmak da bizim işimiz. Özenli ve doğru bir tırnak bakımı için We Love Dogzzz’un profesyonelliğine güvenin.

 

We Love Dogzzz’da dostlarımız için Dünyanın önde gelen en güvenilir markaların sağlıklı ürünleri kullanılmaktadır. Tüm dermotolojik testlerden geçmiş, içerisinde dostunuzun sağlığına zararlı hiç bir kimyasal madde içermeyen ürünler titizlikle seçilmektedir.