Sıkça Sorulan Sorular 2018-04-11T01:18:04+00:00

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, asosyal köpek kabul ediyoruz. Köpeğiniz, odasında tek başına kalacağı için diğer köpeklerle beraber olmak zorunda değil. Bahçemizi de kompartmanlara ayırdığımız için bahçeye çıktığında da diğer köpeklerden ayrı vakit geçirebilir.
Evet. Birbirini tanıyan ve iyi anlaşan köpekler, cinsleri ve boyutları da dikkat alınmak suretiyle, tek odada kalabilirler. Aynı odada birden fazla köpek, ancak sizin onayınız ve izninizle kalabilir. Sizin onayınız ve izniniz olmadan köpeğinizin odasına başka köpek giremez.
Evet. Cep telefonunuza kuracağınız bir uygulamayla köpeğinizin odasını canlı olarak izleyebilirsiniz. Kamera programı için gereken kullanıcı adı ve şifre, check in sırasında personelimiz tarafından size verilecektir.
Evet. Arzu ederseniz evinize kadar gelip köpeğinizi teslim alıyoruz. Otelden eve transfer hizmetimiz de mevcut.
Standart odalarımız 4 m2 büyüklüğündedir ve küçük/orta ırklar için idealdir. Büyük ırklar içinse 5m2’lik odalarımız da mevcut. Suit odalarımız ise 11 m2 büyüklüğünde. Hangisinin uygun olacağına birlikte karar veriyoruz.
We Love Dogzzz Köpek Oteli’nde, müşterilerimizin giremeyeceği bir alan yok. Otelimizde gönlünüzce gezebilir, arzu ederseniz köpeğinizin odasında da vakit geçirebilirsiniz.
Üyelik sözleşmesinde belirtilen zamanda, üyeliğinizi uzatmak istemediğinizi bildirmeniz kafi.
Hayır. We Love Dogzzz Pet Hotel & Shop, canlı hayvan satışı yapmamaktadır.
Evet, kediler için de konaklama hizmeti veriyoruz.
Hayır. Kanunen, veterinerlik hizmetleri (aşı-tedavi-ilaç satışı-vb) sadece veteriner kliniklerinde verilebildiğinden, We Love Dogzzz veterinerlik hizmeti verememektedir. Ancak, anlaşmalı veterinerimiz Dr Tolga Özdemir’in kliniği otelimize sadece 1km mesafede yer almaktadır.
Kanunen, 2 aydan küçük köpeklere konaklama hizmeti verilememektedir.
Öncelikle, köpeğinizin aşı karnesini unutmamalısınız. Aşı karnesi olmayan köpekleri kabul edemiyoruz. Ayrıca, köpeğinizin mamasını getirmeniz de gerekiyor. Arzu ederseniz, mamanızı We Love Dogzzz Petshop’tan da tedarik edebilirsiniz. Bunların dışında köpeğinizin mama kaplarını ve yatağını getirmekte serbestsiniz, ancak bunlar otelimizin her odasında mevcuttur. Köpeğinizin daha eğlenceli ve huzurlu vakit geçirmesi için favori oyuncağını ya da sahibine ait bir tshirt ya da benzeri bir kıyafeti de beraberinizde getirmenizi tavsiye ederiz.
Hayır. Çalışma saatlerimiz (09.00-21.00) dışında otelimizde her daim bir gece görevlisi mevcut.
Otelimizde her daim bir gece görevlisi mevcut. Ayrıca, tüm tesis 23 adet kamera ile gözlenmekte. Yangın riskine karşı tüm odalarda duman dedektörleri mevcut olup binamızda yangın merdiveni de bulunmaktadır.